Stand SIOL 1
Nr
Team
W
P
1
SIOL 1
6
18
2
Irene 1
6
16
3
De Willy's 1
6
15
4
OKSV 1
6
10
5
Achilles Reek 1
6
10
6
SCV'58 1
6
9
7
Astrantia 1
6
7
8
Elsendorp 1
6
6
Stand SIOL 3
Nr
Team
W
P
5
VIOS'38 2
5
9
6
SC St Hubert 2
5
7
7
Olympia'18 6
4
6
8
SV Milsbeek 3
4
3
9
Hapse Boys 4
4
3
10
JVC Cuijk 4
4
3
11
SIOL 3
5
3
12
De Zwaluw 2
4
1
Stand SIOL 4
Nr
Team
W
P
1
DSV 3
5
13
2
Vitesse'08 6
5
12
3
De Zwaluw 6
5
12
4
VCA 3
5
9
5
SIOL 4
4
6
6
RKOSV Achates 5
4
6
7
Constantia 6
4
6
8
Vianen Vooruit 5
4
3
Stand SIOL B1
Nr
Team
W
P
1
JVC Cuijk B3
3
9
2
Olympia'18 B2
3
9
3
RKOSV Achates B1G
3
7
4
DSV B2
4
7
5
De Zwaluw B1
3
6
6
SIOL B1
4
6
7
SCV'58 B1
4
3
8
Juliana Mill B2
2
0
Stand SIOL D1
Nr
Team
W
P
1
FC Uden D2
3
9
2
Olympia'18 D3
4
9
3
SIOL D1
3
6
4
RKOSV Achates D2
3
6
5
Juliana Mill D2
4
6
6
Sambeek D1
3
3
7
Vitesse'08 D2
3
3
8
Menos D1G
4
3
Stand SIOL D2
Nr
Team
W
P
3
JVC Cuijk D3
4
9
4
Vitesse'08 D3G
3
6
5
Olympia'18 D5
3
4
6
Prinses Irene D4
4
4
7
SES D2
3
3
8
SIOL D2
4
3
9
Juliana Mill D3
4
3
10
FC Uden D4
2
0
Stand SIOL D3
Nr
Team
W
P
1
Vianen Vooruit D1
4
12
2
Festilent D2
4
12
3
SCV'58 D1
3
6
4
Heijen D1G
4
6
5
Odiliapeel/Braks Gr
4
6
6
SVS D1G
3
3
7
SIOL D3
3
3
8
DSV D2
4
3
Stand SIOL E1
Nr
Team
W
P
1
FC de Rakt E1
4
12
2
SIOL E1
4
10
3
Festilent E1
3
7
4
HVCH E2
4
6
5
Vitesse'08 E1
3
3
6
Prinses Irene E1
3
3
7
JVC Cuijk E2
4
3
8
UDI'19/Beter Bed E2
4
3
Stand SIOL E3
Nr
Team
W
P
1
ST Excellent/Wester
4
12
2
RKOSV Achates E3
3
9
3
JVC Cuijk E5G
4
9
4
SIOL E3
4
9
5
Vitesse'08 E4
3
6
6
Heijen E2
4
3
7
Hapse Boys E3
4
3
8
ST De Willy's/Sc St
3
1
Stand SIOL F1
Nr
Team
W
P
1
SIOL F1
4
10
2
Olympia'18 F1
3
7
3
FC Uden F1
2
6
4
DAW F1
3
6
5
Juliana Mill F1
4
4
6
FC de Rakt F1
4
4
7
UDI'19/Beter Bed F2
3
3
8
SES F1
2
0
Stand SIOL F2
Nr
Team
W
P
1
Vitesse'08 F3
4
12
2
SVS F1G
4
12
3
Toxandria F1
4
6
4
Olympia'18 F5
4
6
5
Astrantia F1
4
6
6
UDI'19/Beter Bed F8
3
4
7
SIOL F2
4
4
8
Juliana Mill F3G
4
4
Stand SIOL F3
Nr
Team
W
P
1
Juliana Mill F4
3
9
2
Vitesse'08 F4
4
9
3
JVC Cuijk F6
3
6
4
FC Uden F5
3
6
5
SIOL F3
4
6
6
FC de Rakt F3
4
6
7
Sambeek F3
3
3
8
ST Excellent/Wester
3
0
Stand SIOL JG1G
Nr
Team
W
P
1
Sparta '25 JG1
5
15
2
MULO JG2
5
12
3
Heythuysen JG1
5
9
4
ZSV JG1
5
6
5
RKSV Minor JG1G
5
6
6
RKHSV JG1
3
3
7
NWC JG1G
4
3
8
SIOL JG1G
4
0
Stand SIOL MP1
Nr
Team
W
P
1
JVC MP5 / MP6
0
0
2
Astrantia MP1
0
0
3
Heijen MP1 / MP3
0
0
4
RKOSV Achates MP3 /
0
0
5
SIOL MP1
0
0
6
Vitesse'08 MP1 / MP
0
0
7
Olympia'18 MP1 / MP
0
0
8
RKOSV Achates MP1 /
0
0
Verjaardagen: Jan Lutters (12)
Namens SIOL.nl van harte gefeliciteerd en we hopen op een mooie dag voor jou!
Vrienden van SIOL

Bent u geen ondernemer, maar wilt u toch vv SIOL met een kleine bijdrage sponsoren? Wordt dan nu 'Vriend van SIOL' en help mee aan de verdere ontwikkeling van onze vereniging!

Met uw bijdrage hopen we op korte termijn ons eerste doel te realiseren: nieuwe dug-outs op het hoofdveld van vv SIOL!

Komende wedstrijden

De komende 10 dagen worden de volgende wedstrijden gespeeld door teams van SIOL.

Nr. Datum Aanwezig Aanvang Wedstrijd Type
- 25-10-2014 09:15 uur 10:15 uur Prinses Irene F6 - SIOL F3 Vriendschappelijk
61027 25-10-2014 10:15 uur 11:30 uur DSV D1 - SIOL D1 Beker
- 25-10-2014 16:00 uur 17:00 uur De Willy's Zaterdag Veteranen - SIOL Zaterdag Veteranen Vriendschappelijk
 
- 26-10-2014 - 10:00 uur SV Milsbeek 3 - SIOL 3 Competitie
- 26-10-2014 - 10:30 uur VCA 3 - SIOL 4 Competitie
- 26-10-2014 13:00 uur 14:30 uur SIOL 1 - De Willy's 1 Competitie
 
60619 29-10-2014 17:45 uur 18:30 uur SIOL E3 - JVC Cuijk E4 Beker
 
- 01-11-2014 08:30 uur 09:00 uur JVC Cuijk F6 - SIOL F3 Competitie
- 01-11-2014 - 09:30 uur SIOL MP1 - RKOSV Achates MP1 / MP2 Competitie
- 01-11-2014 08:30 uur 09:30 uur SES F1 - SIOL F1 Competitie
- 01-11-2014 09:00 uur 09:30 uur SIOL F2 - Vitesse'08 F3 Competitie
- 01-11-2014 10:00 uur 11:00 uur Festilent D2 - SIOL D3 Competitie
- 01-11-2014 10:00 uur 11:00 uur Juliana Mill E3 - SIOL E3 Competitie
- 01-11-2014 - 11:15 uur SIOL JG1G - MULO JG2 Competitie
- 01-11-2014 10:30 uur 11:15 uur SIOL D2 - UDI'19/Beter Bed D6 Competitie
- 01-11-2014 10:30 uur 11:15 uur SIOL E1 - HVCH E2 Competitie
- 01-11-2014 10:45 uur 12:00 uur Toxandria D1 - SIOL D1 Competitie
- 01-11-2014 11:30 uur 12:30 uur De Zwaluw B1 - SIOL B1 Competitie
 
- 02-11-2014 - 11:00 uur SIOL 3 - JVC Cuijk 4 Competitie
- 02-11-2014 - 11:00 uur SIOL 4 - Constantia 6 Competitie
- 02-11-2014 - 14:30 uur Achilles Reek 1 - SIOL 1 Competitie
Textiel recycling SIOL i.s.m. Drietex

Naast oud papier kunt u nu ook voor de inlevering van al uw gebruikte kleding, schoeisel terecht bij Voetbalvereniging SIOL. SIOL krijgt voor het papier en de kleding een klein bedrag per kg. Dat geld wordt door SIOL gebruikt voor extra activiteiten voor de jeugd en om de contributie voor de jeugd laag te houden, zodat iedereen kan blijven voetballen.

Doe mee met de VriendenLoterij!

Speelt u al mee met de VriendenLoterij? U kunt via deze onderneming ook onze club sponsoren, want per lot steunt u namelijk onze club! Wilt u weten hoe u zich aan kan melden of hoe u steunende doelen van bestaande loten wilt wijzigen?

Sponsoren en subsponsoren
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • VK Catering
  • Partycentrum De Bond
  • Van Rossum Timmerfabriek
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Olympia Uitzendbureau Cuijk
  • Hahebo
  • Drietex